chłopak i dziewczyna

Na pewno marzysz o tym, by wreszcie znaleźć miłość swojego życia i stworzyć związek z wyjątkową osobą, dzięki której każdy szary dzień wreszcie nabierze barw. Jedna twoja cecha charakteru sprawia jednak, że totalnie nie radzisz sobie w relacjach męsko-damskich.

Po prostu na sam widok podobającego ci się chłopaka zaczynasz tak bardzo się stresować, że nie jesteś w stanie nawiązać z nim bliższej relacji – twoje nogi wręcz uginają się pod ciężarem ciała, skórę oblewa zimny pot, na twarzy pojawiają się czerwone plamy, a dłonie drżą tak, że nie potrafisz utrzymać w nich telefonu.

Trudno zachować spokój, gdy organizm reaguje w taki sposób, ale jeśli nauczysz się rozmawiać z przedstawicielami płci przeciwnej, wszystko stanie się nagle proste. Jakie można zadać pytania chłopakowi? Jak zainteresować go swoją osobą? Co zrobić, by chłopak zagadał jako pierwszy? Po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania sama będziesz już wiedzieć, jak nawiązywać udane interakcje z płcią przeciwną. Pamiętaj jednak, że to praktyka czyni mistrza. Musisz trenować wypracowane umiejętności, by stały się one czymś naturalnym i normalnym.

jakie można zadać pytania chłopakowi

W dzisiejszym świecie każdy koncentruje się głównie na sobie. Ludzie przestali się interesować życiem innych osób. Nie przejmują się nawet historiami opowiadanymi przez bliskich przyjaciół bądź znajomych, bo podczas rozmowy tylko czekają na moment, w którym sami dojdą do głosu i będą mogli coś powiedzieć. Tak to niestety teraz wygląda. Najprawdopodobniej sama jesteś w stanie przyłapać się na prowadzeniu monologów, mimo iż do tej pory wydawało ci się, że potrafisz prawidłowo rozmawiać z ludźmi. Teraz przyjmij odwrotną pozycję.

Zamiast wchodzić na stanowisko mówcy, przejmij rolę słuchacza. Faceci nie mają zbyt wielu okazji do tego, by porządnie się wygadać, bo przeważnie na spotkaniach z przyjaciółmi grają w gry komputerowe lub uprawiają różne sporty. Tutaj możesz zyskać przewagę. Możesz stać się taką osobą, która nareszcie porządnie wysłucha chłopaka. Zainteresuj się tym, co ma on do powiedzenia. Zadawaj mu pytania dotyczące tematu rozmowy i wyciągaj z niego jak najwięcej informacji – prędzej czy później język sam mu się rozplącze i nawet nie będziesz musiała go do tego zachęcać.

Momentów ciszy praktycznie nie da się jednak całkowicie uniknąć, a to właśnie ich na pewno boisz się najbardziej. Nie chcesz przecież wyjść na nudziarę, ale gdy stajesz twarzą w twarz z wybrankiem swojego serca, dosłownie cię zatyka i zaczynasz mieć absolutną pustkę w głowie. Co wtedy? Zachowaj spokój i skoncentruj się na rozmowie. Tematy do konwersacji będą nasuwać się same, ale musisz po prostu zacząć być tu i teraz, zamiast rozmyślać nad tym, czy chłopak też przejmuje się narastającą ciszą. Zacznij zadawać mu pytania.

A jakie można zadać pytania chłopakowi?

To oczywiście zależy od tego, jaki kierunek obracała cała rozmowa – z niej wyciągniesz wiele pomysłów na to, jak ją dalej poprowadzić. Skup się na słuchaniu. Jeśli chłopak opowiada ci o czekającym go meczu, zapytaj go, czy może sam gra w piłkę nożną, a jeśli tak, to dlaczego lubi ten sport i jak długo się nim zajmuje. Istnieją też bardzo uniwersalne tematy do rozmów.

para

Nawet muzyka może okazać się wspaniałym motywem przewodnim konwersacji, jeżeli okaże się, że słuchacie podobnych zespołów i oboje lubicie chodzić na koncerty. Otwórz się na całą rozmowę i zacznij się nią bawić. Spinanie się i przejmowanie się chwilą ciszy na pewno w niczym ci nie pomogą.

Teraz już wiesz mniej więcej, jakie można zadać pytania chłopakowi oraz o czym z nim rozmawiać, by nawiązać z nim lepszą relację. Nie zapominaj jednak o rzeczy równie ważnej, czyli samym uśmiechu. To on potrafi przełamać każdą barierę i rozluźnić nawet najbardziej napiętą atmosferę. Faceci lubią zresztą wesołe dziewczyny. Nie chcą się spotykać z wiecznie naburmuszonymi i ponurymi dziewczętami, które potrafią obrazić się za byle głupotę i lubują się wyłącznie w obgadywaniu wszystkich wokół. Bądź kimś innym. Bądź wesołą dziewczyną, która chętnie się śmieje. Chłopcy naprawdę lgną do takich osób i szybko sama to dostrzeżesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here