Łysienie męskie a depresja

Pomimo faktu, iż łysienie androgenowe, telogenowe oraz plackowate z którym zmagają się niejednokrotnie mężczyźni jest często marginalizowane i bagatelizowane, to coraz kolejne badania przeprowadzane przez międzynarodowe zespoły ekspertów pokazują jednoznacznie, iż problemy z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się włosami mogą w sposób bezpośredni przekładać się na rozliczne problemy psychiczne, na czele z zaburzeniami łaknienia, bezsennością oraz – co w tym zestawieniu jest bez wątpienia najgroźniejsze – depresją.

Jest to w pełni zrozumiałe, bowiem dla wielu z nas bujne, gęste oraz zdrowe włosy stanowią swego rodzaju wizytówkę. Pragniemy się nimi chwalić przed znajomymi i rodziną, jak również z dumą przeglądać się w lustrze, czując się stale pięknie i młodo. Możliwości tych pozbawieni są jednakże mężczyźni, u których z każdym kolejnym dniem włosów zaczyna ubywać, czy to na skutek przyjmowanych medykamentów, przebytych chorób, wpływu czynników zewnętrznych, czy w końcu – uwarunkowań genetycznych.

Warto jednak w tym miejscu nadmienić, że nie wszyscy panowie decydują się pogodzić z takim stanem rzeczy. Coraz większa część z nich podejmuje walkę z łysieniem, czy to na drodze transplantacji włosów czy też poddawania się wszelkiej maści zabiegom dermotrychologicznym. Jak najbardziej popieramy takie działania i jesteśmy zdeterminowani, by pomóc w tym trudnym okresie osobom, które zauważają u siebie stale zmniejszającą się ilość włosów na głowie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu oferowanych w naszym salonie wysokiej jakości peruk naturalnych oraz powstających na bazie włókien sztucznych. Dawno upadł już mit, że z wyrobów tego typu korzystają tylko i wyłącznie przedstawicielki płci pięknej. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty przygotowane z myślą o paniach, panach, osobach starszych, a także dzieciach, których niestety również coraz częściej dotyka problem nadmiernie przerzedzających się, osłabionych oraz wypadających włosów. Dzięki naszej pomocy, z pewnością o wiele łatwiej przebrną Państwo okres leczenia lub terapii, podczas którego Państwa fryzura będzie stopniowo odzyskiwała swój pierwotny, piękny wygląd. Gwarantujemy także, że wszystkie peruki, które znajdują się w naszym portfolio dysponują odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich najwyższą jakość, pełne bezpieczeństwo oraz hipoalergiczny charakter.

Pomimo trudnej sytuacji panującej obecnie na rodzimym rynku, podjęliśmy decyzję, aby nie podnosić cen naszych wyrobów a zamiast tego – utrzymywać je na stałym, niewygórowanym poziomie. Jesteśmy przekonani, że zarówno nasi stali jak i potencjalni klienci przyjmą tę informację z radością i jeszcze chętniej odwiedzą nasz salon lub też skontaktują się z naszymi przedstawicielami telefonicznie albo mailowo celem położenia kresu problemom ściśle związanym z łysieniem androgenowym, telogenowym i plackowatym, z którym się oni już od jakiegoś czasu zmagają. Zawsze z przyjemnością posłużymy też profesjonalną poradą oraz udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here