aparat ortodontyczny

Obecnie dostępne zabiegi ortodontyczne znacznie się poprawiły na przestrzeni lat dzięki wykorzystaniu nowych produktów i technologii, które pomagają ludziom osiągnąć lepszą funkcjonalność i estetykę uśmiechu przy mniejszym wysiłku i w krótszym czasie.

Obecnie mamy możliwość wyboru wysokiej klasy aparatów na zęby, które są estetyczne, oraz nowoczesnych metod leczenia w gabinetach ortodontycznych.

Jak wygląda leczenie za pomocą aparatu ortodontycznego

Obecnie istnieją różne opcje leczenia ortodontycznego, a mianowicie tradycyjne metalowe aparaty ortodontyczne, jak również przezroczyste nakładki Invisalign oraz inne rozwiązania. Pozwala to tak dobrać rodzaj leczenia, aby był on dopasowany do potrzeb każdego pacjenta. Tradycyjne aparaty ortodontyczne służą do korygowania i dostosowania położenia zębów w szczęce, aby uzyskać zdrowszy, atrakcyjniejszy uśmiech. W przeciwieństwie do alternatywnych metod leczenia ortodontycznego, aparaty ortodontyczne przeznaczone są do poważniejszych przypadków.Założenie aparatu ortodontycznego może być przez pewien czas nieco bolesne, należy również odbywać regularne wizyty, podczas których dostosowuje się aparat do pozycji zębów. Obecnie leczenie ortodontyczne zajmuje mniej czasu i powoduje mniejszy dyskomfort. Aparaty ortodontyczne składają się z zamków i łuków umieszczonych w poprzek zębów, z elastycznymi opaskami służącymi do ich zabezpieczenia. Wsporniki mogą być metalowe, ceramiczne, kompozytowe lub jako hybrydowe połączenie materiałów. Pacjenci mogą wybierać spośród wielu opcji kolorystycznych zamków, a w niektórych przypadkach można nawet mocować aparat z tyłu zębów, aby był mniej zauważalny.Jeśli chcesz założyć aparat na zęby wrocław jest miastem, w którym znajdziesz wiele gabinetów ortodontycznych. Invisalign to popularna marka przezroczystych nakładek i alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Stany, które można leczyć za pomocą Invisalign to zbyt stłoczone zęby, szeroko rozstawione zęby, proste nieprawidłowości zgryzu oraz nawroty po leczeniu tradycyjnym aparatem ortodontycznym. Są to niewidoczne urządzenia, które prostują zęby bez uszczerbku dla estetyki uśmiechu, należy je nosić co najmniej 20 godzin dziennie. Aparat zdejmuje się do jedzenia, picia i podczas szczotkowania zębów.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/e-pisanie.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here